Uncategorized

2019’da metroyla değerlenecek bölgeler 2019’da metroyla değerlenecek bölgeler

2019’da metroyla değerlenecek bölgeler ; Ulaşım kolaylığı, yaşamak amaçlı veya yatırım için konut sahibi olmayı düşünenlerin en çok aradığı özelliklerin başında geliyor. Ulaşım noktalarına yakınlık söz konusu konutun emlak değerini artırırken, aynı zamanda yatırımcısına kısa vadede kazanç sağlayabiliyor. Kiraya verilmesi durumunda ise kiracı bulması, diğer konutlara oranla daha hızlı gerçekleşebiliyor.

Devamını Oku
İstanbul’da Gayrimenkul Yatırımı Yapılabilecek 15 Bölge İstanbul’da Gayrimenkul Yatırımı Yapılabilecek 15 Bölge

Kentsel dönüşüm ve ulaşım projeleri konut fiyatları artıyor. Gayrimenkul yatırımında öne çıkan 15 bölge haberimizde…

Devamını Oku
2018 Emlak Fiyatları Ne Olacak? 2018 Emlak Fiyatları Ne Olacak?

2017’nin son çeyreğine girerken 2018’de konut fiyatlarının ne olacağı ise merak konusu. Konut fiyatları 2018’de ne olur sorusunun yanıtı haberimizde…

Devamını Oku
Konut Sektöründe Fiyat Artar Beklentisi Azaldı

Konut Sektöründe Fiyat Artar Beklentisi Azaldı ; İş Bankası desteğiyle hazırlanan Melek SARAÇER gayrimenkul sektörü güven endeksi fiyat beklenti analizi 2017 yılının 4. Çeyrek sonuçlarına göre beklentilerin aksine bir yol izledi. Konut fiyatlarında artış olmamasına rağmen piyasanın durgun olmasının nedeni ise güven endeksinin azalması olarak söylendi.

Devamını Oku
Konut Sektöründe Yabancılar Revaçta Konut Sektöründe Yabancılar Revaçta

Konut Sektöründe Yabancılar Revaçta ; 2017 yılının ilk çeyreğinde büyükşehirlerdeki konut yatırımlarında Araplar başta olmak üzere birçok farklı ülkeden müşteriler ilgi gösteriyor. Özellikle Kuveyt, Rusya, İngiltere, Azerbaycan ve Irak başta olmak üzere birçok ülkede konut alım satım oranları Türkiye’ye kaydı.

Devamını Oku
İnşaat Sektöründe Alarm Veren Çalışma

Toplam Pazar büyüklüğü 111 milyar olan inşaat malzemeleri sektöründe ciddi bir ölçüde tahsilat sürecinin azalması söz konusu oluyor. En küçük sorunlardan en büyük sorunlara kadar uzanan süreçte 1.5 milyon kişi istihdam ediyor.

Devamını Oku
Eylül Ayı Konut Satışları Açıklandı

Türkiye genelinde 2017 Eylül ayındaki konut satışlarının oranları açıklandı. Bir önceki yıla nazaran %28.8 oranında artış gösteren konut satışlarında yine en çok talep gören il İstanbul oldu. 23 bin 471 olan konut satışları, Ankara ve İzmir’de de aynı şekilde devam etti. Konut satışının en düşük olduğu yer ise Şırnak, Ardahan ve Hakkari bölgeleri oldu. Yabancılarda Artış Gösterdi […]

Devamını Oku
İstinyepark Kiralık Evler

İstinyepark Kiralık Evler ; Kiralık ev demek sürekli olarak taşınma ihtimali, evinizin satılma ihtimali ya da çevresel faktörlerden dolayı evinizi bir sebepten değiştirme ihtimali demektir. Bu durumlarda ev aramak, hem bütçenize uygun hem de eski evinizin sahip olduğu özelliklere yakın bir daire bulmak ve de taşınma işlemleri oldukça zor olmaktadır. Zorluğunun yanı sıra özellikle çalışan […]

Devamını Oku
Levent Kiralık Ev

Levent Kiralık Ev ;  İlk kez evlenecek çiftlerin ya da tek başına ev tutmayı düşünen kişilerin ilk tercihi kiralık evlerden yana olmaktadır. Ev kiralamak ev alacak parası olmayan kişilerinde ev sahibi olabilmeleri imkanı yaratmaktadır.

Devamını Oku
Etiler’de Kiralık Ev

Etiler’de Kiralık Ev ; Kiralık ev aramak eğer planlanabilen bir durum ise ev taşınma tarihinden en az 2 ay önce başlamalıdır. Ev tercih ederken birçok seçeneği göz önünde bulundurmak zorunda kalınacağı için herkese uygun ev seçenekleri bazen çok uzun süren arayışlar sonunda bulunmaktadır.

Devamını Oku

Konum :

Son Yazılar

Arşivler

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 444 9 565