Kuzey Marmara Otoyolu Havadan Görüntüsü


Yayın tarihi : Kategoriler : Blog, Emlak Haberleri

 

Dev projenin tüm kısımları tamamlanmadan görüntüleri çekilen Kuzey Marmara Otoyolu son kareleri ile merakların giderilmesini sağladı. İstanbul’un yoğun trafiğini azaltması için inşa edilen bu yol, İstanbulluları sabırsızlandırıyor.

İşte, bu dev projeye dair detaylar…

 

Kuzey Marmara Oto Yolu Hakkında

Herkesin yolun tamamlandığında görmeyi beklediği bu proje, havadan görüntüleri ile kendinizi gösterdi. İstanbul’un şehir içi trafiği için çok büyük bir olanak sunacak olan projenin son halini görebilirsiniz. Kuzey Marmara Oto Yolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne Anadolu ve Avrupa tarafında devamı gibi olacak.

Bu proje ile Marmara Bölgesi, Ege ve Anadolu Bölgesi’ne otoyol ağı ile bağlama fikri gerçekleşiyor. Edirne – Kınalı – İstanbul Ankara Otoyolu ile İstanbul – İzmir otoyolunu birleştiren proje ile anayol inşaatı yapılıyor. Bu inşaat bağlantı yollarını ve kavşak yollarını da kapsadığı düşünüldüğünde, 428 kilometrelik yol inşaatı yapılacaktır.

İki kıtayı birleştiren köprünün devamı olarak Kuzey Marmara Otoyolu görülüyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün devamı olarak inşa edilen bu yol ile İstanbul’un trafiğinin rahatlayacak olmasının yanı sıra, pek çok avantaj elde ediliyor.

Projenin havadan görüntüleri ile sunulan bu detayları direkt olarak görseller üzerinden değerlendirmeniz mümkündür. Görüntülerde, Kuzey Marmara Otoyolu’nun üçüncü havalimanı bağlantısı yakınından geçen kısmın bittiğini görebilirsiniz. Havalimanının açılması ile bu yollarında kullanılacağı planlanmaktadır.

Kuzey Marmara Otoyolu Çalışmaları

Üçüncü havalimanından Kınalı’ya kadar KMO çalışmaları sürüyor. Havadan çekilen görüntülerde İhsaniye viyadüğünün çalışmalarının devam ettiğini görebilirsiniz. Bu alanda çalışmalar sürdürülmektedir. Çatalca’ya bakıldığında ise yolların geçeceği güzergahta havadan çekilen görüntülerde çalışmalar hakkında fikir sahibi olunabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konum :

Son Yazılar

Arşivler

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 444 9 565