Yayın tarihi : Kategoriler : Blog, Genel, Uncategorized

Beşiktaş Kiralık Daire ; Günümüz şartlarında ev sahibi olmak oldukça zordur. Bu sebeple birçok insan İstanbul’da sürekli artan ev fiyatları nedeni ile ev sahibi olamamakta ve kiracı olarak hayatını idame ettirmektedir.

Beşiktaş Kiralık Daire

Kira verirken de bazı pahalı semtlerde zorlanmak mümkündür. Gelirinize göre kiralık daire bulmak için ise bu büyük şehirde günlerce hatta haftalarca ev aramanız gerekebilir. Bu durum da hem zamanınızı hem de gücünüzü boşa harcamak demektir. Ev aramak ve bulmak için geçen bu üzün süreyi kısaltmak ve zamanınızı etkin değerlendirmek için birkaç ev arama tüyosundan faydalanabilirsiniz.

Önceliklerinizi Belirleyin

Sizin için ev konusunda olmazsa olmaz olan şeyi belirleyerek işe başlarsanız hem aradığınız evi daha kolay bulabilir hem de bulduğunuz evler arasından tercih yapmanız daha kolay olur. Örneğin Beşiktaş semtinde oturuyor ve bu semtten ayrılmak istemiyorsanız ev ararken Beşiktaş kiralık ev seçeneğini kullanmalısınız. Böylece birçok seçeneği dışarıda bırakmış ve yalnızca Beşiktaş’ta bulunan sonuçlara odaklanmış olursunuz.

Evin Özellikler ve Büyüklüğü Önemli

Diğer bir seçenek ise ev ararken önemli bir kriter olan evin büyüklüğüdür. Evin büyüklüğü oda sayısı ve metrekare ile alakalıdır. Burada önemli olan evin taban alanı geniş olsa da kaç adet kullanılabilir odasının olduğudur. Eğer kalabalık ya da çok çocuklu bir aile iseniz bu kritere dikkat etmeli ve öncelik vermelisiniz. Beşiktaş kiralık ev filtresine bir de 2+1, 3+1 ya da 4+1 oda seçeneği filtresini dahil edebilirsiniz. İstediğiniz oda sayısına sahip üstelik de aynı semtte bir ev buldu iseniz bu aşamada da evin kira değeri önemli olmaktadır.

Beşiktaş kiralık ev seçenekleri arasında bulduğunuz en uygun evi gidip görmeli ve evin özelliklerini yerinde incelemelisiniz. Bu şekilde doğru eve karar vermeniz mümkün olur. Eğer evde kalacak kişilerin herhangi bir engel durumu var ise mutlaka apartman ve daire girişlerinin buna uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Melek Saraçer emlak danışmanlığı ile aradığınız uygun evi bulabilir ve tüm bu süreçler ile tek başınıza uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kolay ev bulmak için hemen bizimle iletişime geçin…

 

 

 


Etiketler : , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konum :

Son Yazılar

Arşivler

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 444 9 565